Terasos

Terasa

Terasas galima įrengti keliais praktiškais būdais, atsižvelgiant į gruntą ir terasos konstrukciją. Konstrukcinį rėmą galima statyti ant polių arba pamatų, jį tvirtai pririšant metaliniais montažiniais profiliais. Pastaruoju atveju reikia įrengti pamatus, todėl išauga terasos kaina. Kitu atveju kai leidžia sąlygos, terasą galima statyti kaip nepriklausomą statinį, tiesiog padedant ant grunto. Pastarasis būdas yra pigesnis, nes nereikia įrengti pamatų. Statant terasą tokiu būdu paliekami 5 cm kompensaciniai tarpai nuo namo, kad namo apdaila nebūtu sugadinta šaltuoju metu laiku kada temperatūros pokyčiai įtakoja gruntus. Visais atvejais po terasa rekomenduojame pakloti geotekstilę ir bent 5 cm skaldos sluoksnį.

Eglė     Šios lentos yra šviesios medienos, lengvos, mažiau sakingos, bei atsparios puvimui. Eglinės terasos lentos yra lengvai dengiamos bet kokios spalvos dažais. Eglė dažniausiai naudojama tvorelėms ir apdailai.

Pušis    Pušis yra vienas iš geriausių spygliuočių medžių. Ji pasižymi tankumu, tvirtumu, sakingumu, mažai skyla ir yra nebrangi. Pušies mediena impregnuojama giluminiu būdu, kas užtikrina pilną balaninės lentos dalies impregnavimą. Impregnavus tokiu būdu mediena įgyja atsparumą atmosferiniam poveikiui ir užtikrina terasos tarnavimo ilgaamžiškumą.

Maumedis    Iš maumedžio medienos pagamintos terasos lentos impregnuotos natūraliais gamtos sakais. Terasos lentos yra tankesnės ir kietesnės medienos sandaros, atsparesnės mechaniniam ir atmosferiniam poveikiui. Maumedžio lentos yra žymiai brangesnės, jos sunkiai priema dažus ir impregnantus, todėl rekomenduojama palikti naturalią medieną.

Medžio kompozitas    Medžio kompozito lentos yra pagamintos iš 70 % stabilaus, termiškai apdorotos medienos pluošto ir 30 % aukštos kokybės, perdirbto polipropileno. Medžio kompozito terasinės lentos yra labai tvirtos, puikiai išlaiko savo formą, spalvą ir tvirtumą bet kokiomis oro sąlygomis. Pritaikytos šiaurietiškam klimatui, todėl yra visiškai atsparios oro sąlygoms Lietuvoje. Tai yra gana brangus produktas, todėl rekomenduojame atsižvelgti į turimą biudžetą.

 

SUSISIEKITE