Stogai

StogasStogas - viena esminių namo sudedamujų dalių, kurią būtina įrengti įtin kruopščiai. "Team 41" visų pirma rekomenduoja projektuoti ir gaminti stogą pagal "MiTek" technologiją, taip jūs ne tik sutaupysite laiko ir lėšų, bet ir gausite aukščiausios kokybės produktą. Iš santvarų montuojamas stogas yra patvarus ir tvirtas, standartinis dviejų šlaitų 30 laipsių stogas su palėpe atlaiko nuo 200 iki 650 kg į 1m2!

 

 

Stogo konstrukcijos dažniausiai užsakomos jau impregnuotos antiseptikais ir antipirenais, todėl to daryti nereikia objekte, konstrukcijoms išduodamas CE sertifikatas. Lietuvoje stogų konstrukcijoms dažniausiai naudojama C16, C24 stipruminio gradavimo kalibruota mediena.

"MiTek" stogų konstrukcijas JAV, Kanada, Skandinavija bei daugelis kitų pasaulio šalių jau senai laiko įprasta statybų proceso dalimi. "Team 41" Lietuvoje ir Norvegijoje bendradarbiauja su sertifikuotais "Mitek" patvirtintais projektuotojais ir konstrukcijų gamintojais.

Naudojant "Mitek" technologiją nesudėtingas 160 - 200 m2 stogas įrengiamas per 3-4 dienas.  "Team 41" jau daugelį metų montuoja stogų konstrukcijas pagal "MiTek" technologiją. Daugiau informacijos apie ''Mitek'' technologijas rasite www.mii.com svetainėje.

 

"Team 41" projektuoja ir montuoja ir kitokio pobūdžio stogų konstrukcijas, kreipkitės į mus su visais rūpimais klausimais ir mes padėsime jums atrasti optimaliausią sprendimą!

Video matyti kaip paprastai montuojama stogo konstrukcija

 

 

SUSISIEKITE